Návštěva sboru z Orlové 2014

    Dne 29. 5. 2014 nás navštívil dětský pěvecký sbor Sluníčko, který pracuje při Základní škole K. Dvořáčka v Orlové. Přijelo 40 dětí z druhého a třetího ročníku. Po prohlídce města nás čekal společný koncert v prostorách klášterního kostela.

    První samostatný koncert našeho sboru zahájila velmi povedeným vystoupením Ptáčátka. Po nich předvedla svůj program také Ptáčata. Děti obou našich sborů zpívaly pod dirigentským vedením Pavly Zerzáňové Hilšerové. Klavírní doprovod zajistila Marie Zajícová. Naše děti se s posluchači rozloučily písní Do-re-mi z muzikálu Za zvuků hudby, při níž sbormistryně Pavla Zerzáňová Hilšerová přenechala své místo žákyni Nikol Příhodové (IX. B).

    O program v druhé půli koncertu se postaral náš host - dětský pěvecký sbor Sluníčko pod vedením Pavly Bjalončíkové. Děti posluchačům nejen pěkně zazpívaly, ale také předvedly společné hraní na zobcové flétny. Koncert slovem provázela paní učitelka Alena Rýznarová.

                                                                                                                                         Adéla Nevrlá

(foto z akce na www.ptacata.webnode.cz/fotogalerie)